miten voi olla näin vaikiaa löytää tieto mitkä tiet suljettu... voiko keskusta- särkikangas välillä kävellä sinä päiväna
Vastaukset 8
- Anonyymi00001
Kielto Kemijärvelle pitäisi olla ehdoton. Joutavanpäiväistä on koko rallitouhu. Polttoaineen hintaa pitäisi tuplata ralliautoille. Jäisi tämäkin jokseenkin tyhjänpäivöinen kuolemaa uhmaava laji pois kirjosta.
- Anonyymi00002
Mitä sillä tiedolla teet, kun eihän sinulla ole autoa, saati ajokorttia?
- Anonyymi00003
On molemmat, akateeminen sivistys ja hyvät tulot lisäksi. Vastustan rallipelleilyä ja pumppuvoimaloita omasta hyvästä toimeentulosta huolimatta. Joku voi ajatella näinkin.
Ei ole mitään hävettävää siinä, vaikket kaikkea ymmärräkään. - Anonyymi00005
Anonyymi00003 kirjoitti:
On molemmat, akateeminen sivistys ja hyvät tulot lisäksi. Vastustan rallipelleilyä ja pumppuvoimaloita omasta hyvästä toimeentulosta huolimatta. Joku voi ajatella näinkin.
Ei ole mitään hävettävää siinä, vaikket kaikkea ymmärräkään.Son näköjään niin että Kemijärvellä ei saa järjestää mitään tapahtumia etteikö joku tomppeli oo valittamassa. On kiva et tämä hiljaisuuden perikuvassa ees jotku viittivät järjestää tapahtumia. Rallitapahtuma on hieno tapahtuma.
- Anonyymi00006
Anonyymi00005 kirjoitti:
Son näköjään niin että Kemijärvellä ei saa järjestää mitään tapahtumia etteikö joku tomppeli oo valittamassa. On kiva et tämä hiljaisuuden perikuvassa ees jotku viittivät järjestää tapahtumia. Rallitapahtuma on hieno tapahtuma.
Vinkuheiniä riittää Kemijärvellä. Heidän pitäisi hankkia elämä ja mennä töihin.
- Anonyymi00004
ei tarvi autoa kortti ku taksilla ajaa
- Anonyymi00007
Itse ratsastan kauniilla blondilla 😝
- Anonyymi00008
Anonyymi00007 kirjoitti:
Itse ratsastan kauniilla blondilla 😝
ooppa aika pösilö ratsastat hahah kuule blondi ratsastaa miu päällä homo
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901328
- 45667
- 20619
- 47563
- 46559
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit38539Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132528- 70521
- 41512
Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan176468