Kun pullopanteista täytyy maksaa veroa

Ja tekoäly tekniikkaa on niin eikö tekoäly pysty seuraamaan yhoiden ja tinderiläisten puhelimia ja treffejä eli he joutuisi maksamaan seksiveroa kun pimeä raha vaihtaa omistajaa se on ammatti
192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ensiksi pitäisi todentaa, että raha on oikeasti vaihtanut omistajaa. Tosinaan kun seksiä voi ostaa myös seksillä. Ymmärrän sen olevan sinulle ihan käsittämätön konsepti, kun olet tottunut maksamaan seksistä rahalla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ja tekoäly tekniikkaa on niin eikö tekoäly pysty seuraamaan yhoiden ja tinderiläisten puhelimia ja treffejä eli he joutuisi maksamaan seksiveroa kun pimeä raha vaihtaa omistajaa se on ammatti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu