Luki isolla, että tarkistetaan oletko ihminen! No hitsi, vaikka titaania on vähän joka paikassa ja olen työkyvyttömyys eläkkeellä ei sitä kenkkuilla tarvitse!
>simiti<
>simiti<
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
❤️
Typerä botti, kun ei mitään marxilaisuudesta sanonut.
Ei kuitenkaan kysynyt mitään kommunismiin liittyvää? Ei persujen agentti ollutkaan botti tuo..😆
Mikä hemmetin vammanaama siihen tuli hokemaan kommunistia ja muuta psk?
Kakara ei taida edes tietää, mitä kommunismi on?
Kyllä olen vasemmistolainen, mutta en kannata tuotantovälineiden ottamista väkisin valtion haltuun ja kannatan ihan markkinataloutta, kuten muutkin vasemmistolaiset.
Persut vain kiljuu kommunistia, kun eivät ole niitä penaalin terävimpiä kyniä. Hokevat vain mutua ja mitä suuri johtaja käskee.
Vuh vuh, uli uli.
>simiti<
Välillä niitä viestejä ilmestyy niin tiuhaan että niiden spämmäämiseen vaaditaan jotain kehittyneempää kuin manuaalinen aloitusten selaaminen. Ihmistarkistusta pyydetään näköjään usein. Netissä kaikki ovat periaatteessa botteja 🤖.
Terminaattoreita äidin olemme kaikki, kaikki. Siiinäää ja miinäää.
>simiti<
No mulle toi oli enempi helpotus. Nyt tietää olevansa ihminen.
Jos tuo palstabotin tarkistus olisi ainoa asia, jota joutuu sietämään, niin kyllä se minulle käy. Olisi suotavaa, että palsta toimisi taas normaalisti. Ilman temppuilua ja nikottelua.
KIITOS! ☝️😊