Jos töitä haluatte ja asua lapissa.. niin suunnatkaa Sodankylään tai Kittilään,,näillä paikkakunnilla on tulevaisuutta.. kemijärvi on kuollut ja kuopattu tulevaisuuden osalta..
Kemijärven nuoret
Anonyymi-ap
4
215
Vastaukset
- Anonyymi00001
HohohoO! Kemijärvi on tuleva avaruusturismikeskus, jossa muna venyy ja liha lotisee. Kaikkien esikuva ja suunnannäyttäjä. Pimpeli Pom!
- Anonyymi00002
Saman huomasimme ja työllistyimme molemat Sodankylään..
- Anonyymi00004
Kemijärvi on tulevaisuuden kaupunki. Syy:
1. Kalastusmatkailu ja kotitarve kalastuksen lisääntyminen. Ennen hauki ja särki oli roskakaloja, nyt ne ovat herrojen herkkua.
TIETENKIN UNOHTAMATTA, ETTÄ DEMAREILLA ON OMA NIMIKKOKALA, TURPA... BUAHAHAHHA! Eduskunnassakin demareilla oli vähän turvan tukkimista BUHAHAHAHAHH!!- Anonyymi00005
Laadukkaat ja iloiset tytöt ovat herrojen herkkua.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1742618Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a19747Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait220734Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies86720Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22678