Uskollinen miehesi etsii langatonta Herkkoa

Löytyy jos löytyy ei väliä.
7112
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Aivan sama eikö vaan.

Äänestä

Vai niin, no toivottavasti sen miehen nainen on tyytyväinen.

Äänestä

Uskonnolinen miehesi perui haun tuloksettomana

Äänestä
  • Ei kyllä yllätä että perui jotain.
    Jos jokin merkitsis niin ei sellasta jätetä löytämättä.

    Äänestä

Uskon kyllä hyvin ettei ole väliä löytyykö vai ei.

Äänestä

Langaton Herkko mykistetty.

Äänestä

Herkko ei vanhene ehkä koskaan mutta diagnoosi on auki

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Löytyy jos löytyy ei väliä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu