Pohjoisen ainoat Mepit saavat yhdessä asioita eteenpäin.
https://www.maaseuduntulevaisuus.fi/uutiset/de28b674-15c1-48a3-a527-17d7627c7c6b?utm_medium=jaa-artikkeli&utm_source=mobiili&utm_campaign=artikkelin_alku
https://www.maaseuduntulevaisuus.fi/uutiset/de28b674-15c1-48a3-a527-17d7627c7c6b?utm_medium=jaa-artikkeli&utm_source=mobiili&utm_campaign=artikkelin_alku
Vastaukset 7
Vanhimmat
Hipsu ja Heipparallaa."Tukka nousee pystyyn velkamäärästä valtiolla" . "Valtion velkoja ei tarvi maksaa" . Kumpi sanoi vai Kampi sanoi.
Mitä Paavo Arhinmäen muinoinen velkakommentti tähän kuuluu🤔?
Vääriä ihmisä tekemään tekopyhyyttä. Pois sieltä molemmat.
Näyttävät saavan jotain aikaan. Eikait se ole tekopyhyyttä, jos tämäkin asia tulee selväksi muullekin päättäjille. Turhempiakin siellä on, vaikka se Vantaan tyyppi.
Mitäs se Persujen MEPpi Tynkkynen on saanut aikaan europarlamentissa? Ei mitään. Luuhannut Brysselin homoklubeilla ja jauhanut paskaa kymmenillä somekanavillaan.
Mitä mepit sanoo Kivirannan tilanteesta?
Entä mitä ex-ministeri Juuso sanoo?
Onko Kivirannalla turvallista kulkea kadulla?
Onko siellä vaara astua p****an?
Miten Kiviranta liittyy Ad-Blue asiaan?
Aloita hyvä mies uusi keskustelu tästä aiheesta