Mä en vaan ihan oikeasti tiedä 😥😥 anteeksi 🥺🫶
En mä oo paha
Anonyymi-ap
5184
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Koska en tunne sinua, en todellakaan tiedä minkälainen luonteesi on. Mutta sitä en ymmärrä, että olet ikäänkuin roikkunut minussa todella kauan mitään sanomatta! Olen ollut todella väsynyt kauan jatkuneeseen elämäni häirintään ja päätin, etten enää halua yhtään uutta ystävää itselleni enää koskaan! Tuntuu että olen menettänyt vähintään puolet elämänhalustani!
On pakko suojella itseäni, koska jaksamiseni on ollut huonoa jo monen vuoden ajan! Tarvitsen paljon aikaa voidakseni paremmin ja siihen voi mennä kauan! En kerta kaikkiaan jaksa tutustua keneenkään, ehkä enää koskaan myöhemminkään!
Viimeisten muutaman viime vuoden aikana olen välillä voinut niin huonosti, että olen muutaman kerran ollut todella lähellä kävellä päin punaisia valoja! Mutta viime hetkellä olen muistanut omat lapseni ja vain se on estänyt minua tekemästä sitä. Olen surrut paljon myös sitä, kun en ole voinut tehdä töitä!
joku musiikkikappale "I'm not bad, I'm damn good"
Ei musikkikappale kerro mitään minulle! Se vain auttaisi, että saisin vääryydellä viedyt rahat. Kun saan ne alan voida paremmin, koska olisin halunnut itse ansaita rahat omalla työlläni ja tietystä syystä johtuen se ei ollut mahdollista. Kiroan heitä jotka aloittivat projektin!