Miehellä on muistonsa...

Puistonsa suistonsa
7167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jaa, no en oo varma haluunko kuulla tai uskonko niitä. Käkäkä

Äänestä

"You never promised me a rose garden..." -sivu

Äänestä

Sitten aikanaan joskus, otan tavakseni mennä puiston penkille muistelemaan, suiston ääreen.

Äänestä

Kai olet tietoinen että mun riimittelyitä ei oo pakko lukea, tiedätkö... ei mikään pakko... olla hupakko jonka pään tilalla rakko jne

Äänestä
  • Sähän oot yhtä rakkoa koko ämmä. Riimukivestäki jo päähäs saanu. -sivu
    -"HaluaisinNäyttääSulleYhenRakon"

    Äänestä

Muistot ovat Parhautta ❤️.

Tehtäisiinkö niitä lisää(?).

Mn tumma

Äänestä
  • Joo, nähään posliininmaalauskurssilla kuhan oot saanu uuden niskatuen.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Puistonsa suistonsa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu