Siis jumalauta sentään! Tätä en olisi ikinä uskonut, ellen olisi omin silmin nähnyt. (Enkä ollut edes aineissa.)
Kadulla tuli eilen vastaan aivan järjettömän hyvän näköinen ehkä 25-vuotias blondi käsipuolessaan pieni ja hintelä kikkarapää etelän mailta.
Mä olisin voinut viime vuodet lyödä vaikka Harrikkani vetoa, ettei näiden kanssa pyöri kuin lihavat keravalaiset parturikampaaja-yksinhuoltajat.
Onko kukaan muu törmännyt tämmöseen ihan oikeessa elämässä?
Kadulla tuli eilen vastaan aivan järjettömän hyvän näköinen ehkä 25-vuotias blondi käsipuolessaan pieni ja hintelä kikkarapää etelän mailta.
Mä olisin voinut viime vuodet lyödä vaikka Harrikkani vetoa, ettei näiden kanssa pyöri kuin lihavat keravalaiset parturikampaaja-yksinhuoltajat.
Onko kukaan muu törmännyt tämmöseen ihan oikeessa elämässä?
Vastaukset 10
Vanhimmat
Eipä ole vastaan tullut. Ilmeisesti näit harhoja koska et ollut aineita ottanut kyseisenä päivänä.
Vierotusoireet tuppaa välillä tuottamaan kaikenäköisiä hallusinaatioita.
Kylläpä on maailma mallissaan. Ettei enää sitten lihava rasvalettinen harrikkamies ole mitään kauniin blondin silmissä.
Herra siunaa... Ettei se mimmi ois sittenkin ollut sen pienen kikkarapään henkilökohtainen avustaja. Jos se kato oli just viemässä sitä kauppaan kun monesti noilla maahanmuuttajilla on kato ongelmia asettua Suomeen ja ne tarvii apua ihan kaupassa käyntiinkin.
koko paria jo nainen olisi ollut ruma? Rumatko saa heilastaa ulkomaisia mutta kauniit ei..
rumia naisiane on jotka tälläisiin alentuu.
jos se oli kaunis (kovin suhteellista), niin sitten se oli ainakin joku apukoululainen. kuka hitto ottaisi vaivoikseen jotain kebabintekijää, ellei joku kolmannen luokan kansalainen itse.
kakkosvaihtoehtona on se, että tytön isä on ollut alkoholisti/väkivaltainen ja tyttö kärsii samanlaisesta suomalaismiesvihasta kuin täällä olevat useat naiset. traumaattiset kokemukset ajavat joskus hulluihinkin valintoihin.
JUST SUN LAISTES MOLOJEN TAKIA VALITSEMME ULKOLAISEN. MITÄ IHMETTÄ KUKAAN sulla EDES TEKISKÄÄN?
mieltä kanssasi,siksi valitsinkin ulkomaalaisen,aikani kateltua suomalaisia kaljamahoja,rasistisia,tietämättömiä äijiä en voinut muuta kuin oksentaa.
arabin? Kaikkihan me tiedetään, että näissä maissa ei ole rasismia. Kaikki mahdolliset vastoinkäymiset on vaan arabien tottumuksia ja uskontoa, jolla ei ole rasismin kanssa mitään tekemistä.
törmään lähes päivittäin vastaavaan ihan oikeassa elämässä.kaupungissa kun on niin paljon heijastavia pintoja,heh.