Kansanedustaja pitkälle saurauslomalke

Anonyymi-ap

8

247

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00002

      Mitä ja miten sinä voit tietää jonkun kansanedustajan sairausloman syistä? Ja jos tiedät, pidä suusi kiinni!

      • Anonyymi00003

        Lehdessä oli tuosta juttua, hän menee sydänoperaatioon. Eli sairausloman syytä ei ole pidetty salassa.
        Aloittajalle toki sen verran, että tuskin se kenellekään kuuluu (etenkään tuntemattomalle) , miksi joku sairastaa, tai miksi ei.


      • Anonyymi00004
        Anonyymi00003 kirjoitti:

        Lehdessä oli tuosta juttua, hän menee sydänoperaatioon. Eli sairausloman syytä ei ole pidetty salassa.
        Aloittajalle toki sen verran, että tuskin se kenellekään kuuluu (etenkään tuntemattomalle) , miksi joku sairastaa, tai miksi ei.

        Tuohan on tullut ylipainosta,sydämen avoleikkaus.


      • Anonyymi00009
        Anonyymi00004 kirjoitti:

        Tuohan on tullut ylipainosta,sydämen avoleikkaus.

        Miten voit olla noin tyhmä!


    • Anonyymi00005

      Sinähän voit antaa kaikille laihdutusneuvoja kun tiedät kaiken parhaiten. Ja päälle täytekakkukahvit.

    • Anonyymi00006

      Hänellä oli todettu aortan laajentuminen.Tunnettuja riskitekijöitä ovat tupakointi, kohonnut verenpaine ja kohonnut LDL-kolesteroli. (ns. paha kolesteroli).

      Myös erilaiset geneettiset rakenneheikkoudet ja sidekudossairaudet altistavat aortan laajentumiselle. Niiden osuus on suurempi rinta-aortan aneurysmissa.

    • Anonyymi00007

      Polkupyrän ketjun kiertäminen taakse päin pitää kuljettaa harjojen läpi ja puhdistaa ja sen hiekasta ja pitää rasvata rypsiöljyllä jonka VOI suotattaa kahvinsuittimen läpi ainakin 150 kertaa SEN voi käyttää saman öljyn olen käyttännyt TÄSMÄLLEEN saman öljyn ei kannata ostaa uutta.Kahvin en lisää höystöjä enkä vaihda suidittimenpaperia kuin kerran viikossa kun kahvi on niin kallista ja se lihottaa.

    • Anonyymi00008

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      100
      1713
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      55
      1123
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      438
      1094
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      170
      1023
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      58
      801
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      126
      782
    7. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      83
      730
    8. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      698
    9. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      675
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      671
    Aihe