Kemiläiset Etelä-Suomessa

Minkä vuoksi te lähetätte niitä tyhmiä idiootteja sieltä Kemistä tänne Etelä-Suomeen. Pitäisitte ne vaan siellä omana riesananne.
9342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kuka haluaa mennä Etelä-Suomeen matujen sekaan?

1Äänestä

oletko havahtunut että kehä3 ulkopuolellakin on elämää..tollo

Äänestä
  • Ei niitä tarvis Tampereelle päästää.

    Äänestä

Täältä vaan tyhmät lähtee sinnepäin

Äänestä

Kemiläiset nostaa etelän nousukiitoon

Äänestä

Pahimmat reppanat laitetaan sinne päin. Ei me haluta niitä täällä pitää.

Äänestä

Voisiko aloittaja avata aihetta ja sisälötä tarkemmin?

Äänestä

Hyi,sinne mamujen sekaan.

Äänestä

Kukahan sinne nyt on muuttanut...mikä on syy ku puhut tollaista.kemi hyvä paikka asua meillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Minkä vuoksi te lähetätte niitä tyhmiä idiootteja sieltä Kemistä tänne Etelä-Suomeen. Pitäisitte ne vaan siellä omana riesananne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu