T mies, haluan tehdä sitä sun kanssa

Edes kerran, suostu jooko,ole kiltti ❤️
6205
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tehdään tehdään, tulossa ollaan!

Äänestä
  • Hyvä.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Hyvä.

    Suostuminen on helpompaa, kun tietää kenelle suostua? Rohkeutta peliin, uskon että onnistut silloin paremmin. Hyvät keskustelut ovat aina hyvä pohja läheisempään kanssakäymiseen.

    Äänestä

Oletko Arto?
T mieheltä

2Äänestä

F mussukan kanssa voisin pusutella.

Äänestä

Varokaa viiruksia…

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Edes kerran, suostu jooko,ole kiltti ❤️

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu