judas priest keikkaa....

Arvio nähdäänkö juudasta koskaan suomessa??? Tai edes ruotsissa??
4340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oletko elänyt purkissa?

Äänestä

Suomeakin on nähty ...

Äänestä
  • Ei tarvi kaukaa hakea päivämääriä tältä vuodelta.
    Oot hieman myöhässä.

    JUUDAS NOUSI alkuvuodesta Suomessa Soundilehden lässytyksistä huolimatta. Maidenin näkee varmaan joka toinen kuukausi ja sitä pitää hehkuttaa, voi lapset.

    Äänestä

  • Rocka Rolla kirjoitti:

    Ei tarvi kaukaa hakea päivämääriä tältä vuodelta.
    Oot hieman myöhässä.

    JUUDAS NOUSI alkuvuodesta Suomessa Soundilehden lässytyksistä huolimatta. Maidenin näkee varmaan joka toinen kuukausi ja sitä pitää hehkuttaa, voi lapset.

    Onhan tän vuoden keikka nähty, mut koska lisää ja missä?? Jaksaako vaarit tulla enään tänne asti... Tosin ajattelin et voisin lähtee kyl vaikka kauemmaskin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uusfani vm76 kirjoitti:

Arvio nähdäänkö juudasta koskaan suomessa??? Tai edes ruotsissa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu