Banaaniterttu selkään ja menox sanoi lenox

Oisko mukavaa miehen kansa lähteä pyörälenkille fiilistelemään keväistä ilmaa ja kesän maihin nousua?
Mies olisi hankkinut retkieväät, 5kg:n banaaniterttu, jonka naisen selkään laittaisi viiilekkeillä.
Pysähdyttäisiin aina kilometrin välein ja nautittaisiin banaani ja kaksi.
2154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Montako pankin tallelokeroo osuis matkalle? Siskon puolesta vaa kyselen.

Äänestä

Sittenhän banaanit tulisivat korvista ulos.
Liikaa kaliumia!
Vilma

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oisko mukavaa miehen kansa lähteä pyörälenkille fiilistelemään keväistä ilmaa ja kesän maihin nousua?
Mies olisi hankkinut retkieväät, 5kg:n banaaniterttu, jonka naisen selkään laittaisi viiilekkeillä.
Pysähdyttäisiin aina kilometrin välein ja nautittaisiin banaani ja kaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu