Mun miehelle yhdessä oleminen tarkoittaa samasaa tilassa hiljaa istumista tai hiljaa autossa istumista kun mennään kauppaan ja se on sit siinä. Sen jälkren menee taas omiin kuvioihinsa. Oonvissii niin tylsä ja ruma.
Mitäs mieltä tästä?
10
363
Vastaukset
- Anonyymi00001
Oletko itse yrittänyt avata sitä keskusteluyhteyttä, jos sitä kaipaat? Tuskin tylsänä ja rumana sinua pitää kun sinun kanssasi on. Naiset vähän liikaa olettaa että miehet olisi ajatustenlukijoita. Miehet tuntuvat tajuavan paremmin että naisten ja miesten aivot toimii eri tavalla. Naistenkin kannattaisi sisäistää tämä.
Ja jos joku asia vaivaa, niin avaa suunsa sen sijaan että on hiljaa ja ajattelee "Kyllä sen pitää tajuta mitä haluan". Ei tajua. Mies ei tajua mitä nainen kelaa, eikä nainen tajua mitä mies ajattelee. Sen takia meillä on suu, mistä voi päästellä ääniä saadakseen yhteyden toisen täysin erilaisen olion maailmaan.- Anonyymi00007
Misdä korvat entä mieli? Olen huomannut ettei kaikkien korvat kuule ja senkin että sairas mieli haluaa kääntää kulemansa toisen päänmrnoksi eikä yhteiseksi hyväksi. Kannattaa muistaa aina kun kuuntelee toisen purkauksia että asiat eivät välttämättä ole niin kuin ensivaikutelmata kuulostaa.
Jos joku vielä joskus purkaa pahaa oloaan ja avautuu sinulle niin muista aina että jostain se hänen paha olonsa kumpuaa ja usein hän on aukaissut sen suunsa moneen kertaan ilman vastakaikua niin että hän on lopulta joutunut turvautumaan ulkopuolkseen kuulijaan eli sinuun
- Anonyymi00002
Onko sulla millaset bosat? Jotkut riippuvat putken malliset säkit? Eipä siis ihme ettei pahemmin normaalia heteromiestä kiinnosta jutella tai viettää aikaa kanssasi. Ja jos naamakin on mallia vanha velho niin peilistä löytyy syy
- Anonyymi00003
Sinkkuutesi taitaa jatkua vielä toistaiseksi....
- Anonyymi00004
Sivusta - pakko kommentoida vaikka ei osu kuvailusi. En tiedä minkälainen adonis itse olet, mutta kannattaa ihan tutustua siihen ihmiseen eikä vain niihin tisseihin.
- Anonyymi00005
No voi että.
- Anonyymi00006
Kannattaisiko puhua
- Anonyymi00008
Tulos ollut täys.nolla.
- Anonyymi00009
No ei tuo kyllä kuulosta kauhean vastavuoroiselta suhteelta. Yritä jutella, sanot että et ole onnellinen tällä tavalla, ehkä ei hänkään?
- Anonyymi00010
NO, itseppä olet miehesi valinnut!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1731651
Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä
Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa3361236- 621135
Tappio Rydmanille
Ei pystynyt Wille saamaan tahtonsa läpi. https://www.hs.fi/politiikka/art-2000012093775.html192919- 44878
- 68767
- 49760
Sometähti villisika-Seppo on kuollut
Suomussalmella lemmikkieläimeksi virallisesti hyväksytty villisika Seppo on kuollut. https://yle.fi/a/74-2023244534690- 119654
J-mies, miten voit olla niin varma siitä
että minä olen juuri se nainen, kenen ajattelet ja haluat minun olevan, se kenelle avaat ajatuksiasi ja tunnustat syvimp79620