Mulla on pieni nenä

Sellainen hyppyri. Vähän nöpö. Aina kun laseja ostan, sitä kehutaan pieneksi😂
18226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Parasta minussa

Äänestä
  • Mies ei tarvi muuta

    Äänestä

Ilkeä maalittaja sä olet.

1Äänestä
  • Miten niin, kai mä nenästäni saan tykätä

    Äänestä

Se on kyllä söpö. Edestä kuin Katri Helenalla nuorena, mutta sivusta söpömpi.

Äänestä
  • Ihanaa. Lyhyet vaalea hiukset. Albiino hiiri pystynokalla.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Ihanaa. Lyhyet vaalea hiukset. Albiino hiiri pystynokalla.

    Vois muuten olla vähän niin kuin katru.

    Äänestä

Miksi et käytä piilolinssejä. Nyt piilotat kauniin nenäsi silmälaseilla.

Äänestä
  • Kalliita, mut aina kun ihastukseni näki käytin, että nöpöä saan esitellä

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Kalliita, mut aina kun ihastukseni näki käytin, että nöpöä saan esitellä

    Sinulla on nenä. Voi miten ihmeellistä.

    Äänestä

  • Osaatko olla kiitollinen että sulla on sentään nenä. Koska on ihmisiä joilla ei ole nenää syntyessään.

    Äänestä

  • Kyllä olet itserakas omaan napaan tuijottaja

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Kyllä olet itserakas omaan napaan tuijottaja

    Sen takii ku kaikki ei tykkää

    Äänestä

Ja aina ku ostat sähkölaitteen, myyjä kummastelee miten se töpseli mahtuis nokkaas.

Äänestä

Rillit on kyllä ikävät käyttää. Voi vaan kuvitella miltä ne vielä pieninenäselle tuntuu. Taitaa olla potenssin kaksi. En itekään niitä aiemmin pahana pitäny, kun joutu vaan harvoin käyttää, mutta nyt on pari vuotta ollu monitehot, käytännössä pitää olla koko ajan päässä, niin on ne ikävät. Piilareista oli puhe. Niin hommasin sellaset samalla ja niillä näkee kauas hyvin, mutta lähelle ei sitäkään mitä omin silmin. Ja kalliiks tosiaa nää tuli, kun kymmenen pari oli jo hukassa, ennen kuin sai ensimmäiset silmiin. Hirveet vetelät lötisköt käsitellä.

Äänestä
  • Mutta hänellä on kaunis nöpönenä jota kehutaan . Miksi hän ei voi sanoa että miltä hänestä itsestään tuntuu.

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Mutta hänellä on kaunis nöpönenä jota kehutaan . Miksi hän ei voi sanoa että miltä hänestä itsestään tuntuu.

    No ei hän varsinausesti sanonu, että hän pitää silmälasien käytöstä. Siitä oon kyllä samas miektä, että hänellä on kaunis nenä. Menee hukkaan suurien pokien alla.

    Äänestä

Varo, ettet työnnä sankaa vahingossa nenäreikään :)

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sellainen hyppyri. Vähän nöpö. Aina kun laseja ostan, sitä kehutaan pieneksi😂

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu