Olisko kellään tietoa kokemusta

Autokorjaamosta jossa ei olisi marmoripöytää ,mutta homma hoituu. Eli ehdotuksia.
4198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Härski Hartikainen ja Sörsselson korjaamoita on joka kaupungissa ja kylilläkin

Äänestä

Hintavia on nuo marmoripöytäpuljut
Hihnapyörä adocissa 27e viikko toimitus
Merkkiliikkeessä 350e kolmen viikon toimitus ihan Nipponista asti

Äänestä

Tee ite.

Äänestä

Laikola korjaus ja fixaus

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Autokorjaamosta jossa ei olisi marmoripöytää ,mutta homma hoituu. Eli ehdotuksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu