Murhasiko isä sittenkään perhettään, vai oliko asialla ulkopuoliset?
Kerimäen perhesurma
14
191
Vastaukset
- Anonyymi00001UUSI
Hohhoijjaa, tulihan se sieltä jonninjoutava aloitus TAAS 😂
- Anonyymi00002UUSI
Vähä järkiset aloittelee aina uusia ja uusia 😂
- Anonyymi00009UUSI
Miksi? Hän on epäilty, ei vielä syytetä mistään! Toisin kuin täällä jo tuomitaan, vaikka tutkinta vielä kesken.
- Anonyymi00015UUSI
Anonyymi00009 kirjoitti:
Miksi? Hän on epäilty, ei vielä syytetä mistään! Toisin kuin täällä jo tuomitaan, vaikka tutkinta vielä kesken.
Älä ole tyhmä .Kyllä 14v raiskannut ja perhettään huonosti kohteli .
- Anonyymi00016UUSI
Anonyymi00009 kirjoitti:
Miksi? Hän on epäilty, ei vielä syytetä mistään! Toisin kuin täällä jo tuomitaan, vaikka tutkinta vielä kesken.
Paikallispravda tänään:
Itä-Suomen poliisi on saanut valmiiksi esitutkinnan Savonlinnan Louhella joulukuussa tapahtuneesta tuhoisasta tulipalosta.
Hätäkeskus sai omakotitalon tulipalosta ilmoituksen itsenäisyyspäivän aamuna noin kello kahdeksan. Viranomaisten saapuessa paikalle talo oli ilmiliekeissä. Palaneesta talosta löytyi kuolleena talossa asunut parikymppinen nainen ja hänen kolme lastaan.
Poliisi otti samana päivänä kiinni lasten 22-vuotiaan isän. Hän ei ollut kirjoilla palaneessa talossa. Hänet vangittiin myöhemmin Etelä-Savon käräjäoikeudessa.
Miestä epäillään neljästä murhasta ja törkeästä tuhotyöstä. Tapaus siirtyy nyt syyttäjälle syyteharkintaan.
- Anonyymi00003UUSI
Jos jätkä olis syytön ei hän rumaa naamaansa piilottelis .Onneks 2027 alusta astuu murhiin syyllistyneiden tuomioihin muutos .Kerrankin hallitus tekee edes jotain oikein .
- Anonyymi00006UUSI
Mikä muutos?
- Anonyymi00011UUSI
Anonyymi00006 kirjoitti:
Mikä muutos?
e,k istuvien jotka on todettu vaaralliseksi heidän tuomionsa voi olla lopun elämän .Laki astuu 2027 voimaan .Lue Googlesta tosta .
- Anonyymi00005UUSI
Poliisi on tiedottanut tänään lisää tapahtumista
- Anonyymi00007UUSI
Ja syyte muuttui taposta murhaksi .Kyllä voi ihminen olla julma .Pienet viattomat lapset jotka ei kykene itseään millään tavoin puolustamaan saatikka yrittää pelastautua .Kauhea teko .
- Anonyymi00008UUSI
Anonyymi00007 kirjoitti:
Ja syyte muuttui taposta murhaksi .Kyllä voi ihminen olla julma .Pienet viattomat lapset jotka ei kykene itseään millään tavoin puolustamaan saatikka yrittää pelastautua .Kauhea teko .
Eihän tuo kakkahousu uskalla isommille mahtailla, saunan taa....
- Anonyymi00010UUSI
- Anonyymi00012UUSI
Voi pieniä.Isä jonka pitäs suojella polttaa heidät .
- Anonyymi00014UUSI
Mustasukkaisuus on 100% varmuudella syy miks teki teon .Sara oli ystävystynyt nuorehkon yh - isän kanssa ihan kavereina kun lapset leikki puistossa .Tuo mies itse antoi muutama viikko tän kauhean teon jälkeen haastattelun lehteen .Kun Sara ootti nuorimmaista oli mustasukkasena hakannut häntä ja ennen sitäkin.Sara oli yrittäny lähteä ja jättää tuon miehen .
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka882503- 671455
Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin
Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww821363EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje111192- 81913
Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä
Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi19900Miehet trikoissaan
On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe33773- 54773
Ratikka Turkuun
Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta102771- 30706