koska ne rasittavat maksaa, munuaisia ja lihottavat. Tämän attelun alkuperä, voi olla kehonrakennus mutta myös siinä hiilihydraatit ovat tärkeämpiä.
Siis epäterveellisiä, lihottavia tuotteita.
un
Siis epäterveellisiä, lihottavia tuotteita.
un
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Anteeks vuan mut kylläpä ne kehonrakentajat pääosin proteiinipitoisia syövät. Hiilareitakin syövät mut yleisesti ottaen ne syö proteiineja. Lihas kasvaa proteiinin myötä. Hiilari auttaa parhaiten treenin jälkeen kuten banaani koska hiilari palauttaa hyvin.
Se mitä mainitsit korkeaproteiinituotteista niin en mä jaksa uskoa että ihmiset jaksaa ottaa selvää kaikesta asioista kun on paljon monia asioita arjessa että jos kaikki asiat pitää ottaa pilkuntarkasti niin hulluksi ihminen tulee. Pääasia että saa sitä proteiinia että oli se korkeaproteiinia tai ei mut pääasia että ihminen syö. Ja pitää syyä muutakin kuin proteiinia.