Eikö se välillä kannattais

nukkua ees muuan tunti yössä ja jättää hyvin hoidossa olevat hommat hetkeks seisomaan? Ei tää elämä nääs 24 TV- sarja o
4144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tunti tunnilta palstaa ja äänimaisemien vertailua aika sad om

Äänestä

Katsokaas eksyneet lampaat kun tämä saitti ei ole mikään illustraatio aktuaalista

Äänestä

Eipä ehdi jättää hommia lojumaan, kun on paskapäiden ympäröimä, jotka ehdottelevat huonoaja vaihtoehtoja, kuten kirjanpitoa, vetirunkuljettajantyötä, sosiaalialaa, siivousta ja kaupankassan työtä, ynnä henkisyyttä ja muuta paskaa.

Äänestä

koitatteko te ihan todella hakea täältä seuraa? hä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

nukkua ees muuan tunti yössä ja jättää hyvin hoidossa olevat hommat hetkeks seisomaan? Ei tää elämä nääs 24 TV- sarja o

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu