Vehje pelaa hyvin
Sain vehkeen toiminaan
6
127
Vastaukset
- Anonyymi00001UUSI
Jo oli aikakin.
- Anonyymi00002UUSI
Lumilingonko
- Anonyymi00003UUSI
Jaa oikeinko kunniallinen venäläinen väänsi KAMMESTA LADAN KÄYNTIIN ?
Terveisin kunniaton paska Holo Suomen alkuperäiskansan SUOMALAISTEN TURJAKKEIDEN edustaja.
Meitä on Suomessa ja maailmassa vain muutama.- Anonyymi00005UUSI
Lisään vielä, että minulta löytyy KUVA todiste siitä, että FB kunnialliset ovat VENÄLÄISIÄ ja kunniallisia jotka ovat saaneet KUNNIAA.
FB todisteet olivat niin vahvat, että myönnettävähän se oli, että kyllä minä kunniaton Holo olin jälleen kerran ollut asiassa ja sekin on Faktaa, että VENÄLÄISET eivät siedä yhtään vittuilu vaan aloittavat heti SODAN jos eivät saa muuten tahtoaan periksi.
Kuka hyökkäsi UKRAINAAN? Minusta hän oli VENÄLÄINEN.
Kuka keksi YHDENVERTAISUUSLAIN?
En ainakaan mie kunniaton paska Holo, mutta onhan tuota LAKIA SUURI KUNNIA SAADA KÄYTTÄÄ OMASSA KOTI KYLÄSSÄ JOSSA OLEN SENTÄÄN SYNTYNYT JA ASUNUT JO SILLOIN, kun synnyin!
He sentään sanoivat, että : NYT KYLLÄ KUNNIOITAT MEITÄ! HOLO TEKI MEISTÄ KAIKISTA PASKOJA! MINÄ OLEN SAAMELAISTEN OPETTAJA! HOLO HYÖKKÄS MEIDÄN KIMPPUUN!
On se kyllä kumma homma, kun HOLO EI SAA EDES PUOLUSTAA OMAA SYNTYMÄ- JA KOTIKYLÄÄ JONKA MAINEEN OVAT MUUALTA TULLEET IHAN ITSE PILANNEET!
- Anonyymi00006UUSI
Kyllä se on mennyt vaikeaksi, jospa se siitä nyt helpottaisi.
- Anonyymi00007UUSI
Viagralla?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle152182Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom661486Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise1061439Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A61322Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.681285Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001194Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell731144Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.321100Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥311067En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?521046