Ärsyttää koko

Anonyymi-ap

Ette tajua!! Minulle tuputettiin 25 vuotiaana Maijan tarina kirja, joka kertoo lapsuudessa tapahtuneesta hyväksikäytöstä! Eli toisin sanoen vihjailtiin, että lapsena ja nuorena minulle oli tapahtunut pahaa, koska ystäväni oli erisukupuolta kuin minä ja meillä oli valtava ikäero!

Se, että minulle olisi lapsena tai nuorena tapahtunut pahaa. Ei ole mitenkään mahdollista! Aina, kun ystäväni kävi kylässä oli vanhempani kotona ja ikinä ennen olleet kahdestaan!

Hän oli alunperin vanhempani ystävä ja ajan mittaan meistä tuli ystäviä! Ystäväni ei ole saasta ja eikä häntä pidä syyttää jostain mitä ei tehnyt!

0

100

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. kenen näköinen

        kaivattusi on ?
        Ikävä
        58
        1029
      2. Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?

        Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan
        Maailman menoa
        70
        817
      3. Iäkäs Jämsäläinen mies kuoli poliisiautoon matkalla Jyväskylän putkaan

        Iäkäs vanhus humalassa niin huonossa kunnossa, ettei pystynyt huolehtimaan itsestään niin ainoa apu sillä hetkellä oli
        Jämsä
        67
        796
      4. Mitä haluaisit kysyä tänään

        Kaivatultasi? Anna jokin tunniste itsestäni tai hänestä.
        Ikävä
        62
        750
      5. En välitä sinusta yhtään

        Olet pelkkä itsestään liikoja luuleva ämmä. Kierrän sinut kaukaa nyt ja aina. Olit mulle pelkkä lelu vaan.
        Ikävä
        52
        710
      6. Ei se nainen edes oo

        mitenkään nätti 🤣🤣🤣🤣🤣
        Ikävä
        64
        667
      7. Ernest Lawson täräytti erikoisen heiton TTK-lehdistötilaisuudessa: " Onko tässä tarkoituksena...?"

        Ernest Lawson esitteli uudet TTK-tähtioppilaat ja opettajat torstaina 6.8. lehdistölle. Tulevalla kaudella on yksi hausk
        Kotimaiset julkkisjuorut
        8
        652
      8. Olen luovuttanut

        Välimme menivät niin pahasti solmuun, ettei niitä voi enää korjata. On aika jatkaa elämässä eteenpäin. Toivon sulle kaik
        Ikävä
        33
        613
      9. Poliisi yritti murhata mopopojan

        Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti
        Maailman menoa
        274
        557
      10. Mersumies201

        Oli tänään hyrskällä melekoosen tehokas 124 liikenteessä. Ei paljon vastamäki haitannu....
        Hyrynsalmi
        16
        500
      Aihe