Voi luoja! Noilla esityksillä ei yllätä lähes jumbotila!
Miten se Jere Peltomäki edelleen pysyy kokoonpanossa? Kuosmanen sentään pystyy etenemään ja on parempi räpylässä! Missä Hänninen?
Kortelainen pois ja joku juniori lyömään juoksuja, niinhän monet joukkueet tekevät, ottavat yllättäen juniorin kasvamaan ja monesti lyövät juoksun. Kortelaisen peittoaa ihan kuka vaan!
Älkää Ankkurit pelatko niin yllätyksetöntä peliä. Tällainen pelkkä seuraaja tietää mitä kukakin lyö ja miten pelataan. Ei ole vastustajalle vaikeaa teidät peitota!
Alajärven Ankkurit
Anonyymi-ap
0
<50
Luetuimmat keskustelut
- 901318
- 45667
- 20619
- 47563
- 46559
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit38539Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132528- 70521
- 41512
Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan176468