Ja miltä tuntuis kun tapaisit sen herra oikean täydellinen kumppani ja aitoa rakkautta molemmin puolin mutta miehellä on pienen pieni kikkeli ja erektiokin on mitä on eli välil toimii ja välil ei toimi niin hyvin eikä se mies ole kovin rikaskaan eli on köyhä oliskos maailman loppu ja pilaa elämäsi
Sinkkunainen mitä tekisit
Anonyymi-ap
37271
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 37
Vanhimmat
Kannattaisiko deitti- ilmoon laittaa maininta pienestä ja vaihtelevasta toiminnasta?
Se saattaa olla jollekin etsitty ominaisuus.
Ja sitten vielä odotukset, jos ilmoitukseen vastannut ei
edes halua seksiä ja
pieni…haluaa silti kokeilla ..
kandee jutella.
En minä naistenkaan kanssa seurustelisi. Voisin toki ehdottaa bussy-free suhdetta jossa mulla on toinen tai cucsuhdetta. Ihan kamalaahan se olisi jos noin olisi.
Voi hyvänen aika! ei sitä suhdetta rakenneta minkään munan tai rahan ympärille! siinä täytyy olla jotain kivaa siellä korvien välissä!!!!!!
Ei tietenkään 😠
Rakastaisin häntä just sen takia mitä hän on 🥰
En minä sitä kikkeliä tai erektiota mihinkään tarvitse. Mies tarvitsee vain näppärät sormet.
Kummalla on näppärämmät sormet pianistilla vaiko hanuristilla.
Ei kummallakaan, vaan kitaristilla. 😉
99% naisista hylkää miehen jolla ei seiso. Eihän naisen kerro siitä ettei kelpaa mies jolla ei seiso koska eivät kehtaa. Jättävät vaan miehen ekan seksikerran jälkeen kun näkevät ettei mies suoriudu seksistä.
ekan
oikeesti?
Mitä sä haet suhdetta vai panoa?
Mitä väliä sillä mulle pitäis olla, jollei miehellä seiso? Miehellehän se harmi on, ei minulle.
Tämä voisi hyvin olla minun kirjoitukseni! Sehän on vaan pelkästään hyvä asia jos miehellä ei enää seiso! Seksi ei ole kiinnostanut minua noin 14 vuoteen!
Minua kyllä kiinnostaa seksi. En minä kuitenkaan sillä miehen seisokilla mitään tee.
Nuo muut ei merkite mitään, jos rakastaa. Mutta tuo köyhyys on ehdoton EI. Kyllä köyhyys kertoo, että on jollain tasolla epäonnistuja tai jopa tyhmä ja laiska.
Joten universumi näyttää sinulle
miten päädytään köyhäksi.
Miksi miehet kasvatetaan oman pippelinsä ympärille?
Tehkää itsellenne palvelus,
nostakaa pää pois näytöltä ja genitaaleista.
Mitä näkyy?
Tuossapa hyvä kirjoitus kaikille miehille!
Miksi miehet tuntevat epävarmuutta vehkeistään? Ei kalu ole se tärkein, vaan sen omistaja. Jos se olisi tarkoitettu tärkeimmäksi, miehet kulkisivat ilman housuja.
Millaistahan miesten saunassa on, piilovilkuilua kaverin haaroihin, kenties mittailla silmämääräisesti ylettääkö se polviin vai kenties ylikin.
Tuo olis hyvin ihanaa. Toiveitteni täyttymys!
Saattaa tulla yllätyksenä mutta hänen tapauksessaan ei haittaisi. Paras rakastaja kaikkinensa, eikä vähiten siksi että koen rakastuneeni häneen..
Itse ne muutamat joita olen elämäni aikana kohdannut ovat muuten olleet käytöstavattomia, jonka takia menivät hylkyyn, ei munan koon takia.
Esimerkiksi jos siitä munan koosta on kompleksi, niin se saattaa aiheuttaa riittämättömyyden tunteen ja käytös ajaa sitten potentiaalisen kumppaniehdokkaan pois.
Kai voi liian isokin olla, ei hyvä.
Minua ei seksi ole kiinnostanut noin 14 vuioteen, joten en halua elämääni sellaista miestä joka haluaisi harrastaa seksiä kanssani!
Ja tämä koskee kaikkia miehiä!!
Kaikkia miehiä koskee myös, että jos päätyvät kanjoniin?
Kanjoneita on Lapissa! Ymmärrän sen keneen tämä liittyy!
Uups, ilmankos ei ollut aamulla vieressä. 🤔
Miksi tästä samasta aiheesta pitää kysellä monta kertaa? Onko tilanne jotenkin akuutti sinulle?
Jos tällainen tilanne tulisi eteen, niin sitten se käsiteltäisiin sen hetken tilanteen mukaan. Turha tällaisia on etukäteen miettiä ennen kuin on kohdalle osunut.
Aletheias
Vakava aihe...
Onhan se, mutta siitä ei auta kuin puhua oman kumppanin kanssa ja yhdessä miettiä, mitä tilanteessa tehdään.
Aletheias
Keskustelu menee näin: nainen sanoo, en harrasta seksiä enää kenenkään kanssa ja mies vastaa, tuo on todella hyvä tieto!
Joillekin seksitön suhde on ok, toisille ei. Kunhan molemmat osapuolet ovat tilanteeseen tyytyväisiä.
Aletheias
Tää pitäis keskustella aikalailla,
koska se pippelin koko saattaa olla kantajalleen
isompi pulma kuin ystävälle.
Voi olla kantajallekin mutta ystävälle ainakin, ei mahu. Seksitön suhde kun rakkaus pirulainen vaan vaivaa.
Isoin osa vuorokaudesta on (yleensä) muuta yhteiseloa kuin seksiä, Joten eiköhän se muun ajan yhdessäolon toimivuus ole merkittävämpi.
Seksille löytyy aina molempia tyydyttäviä keinoja jo suhde on muuten hyvä. Luotettava suhde kestää aiheesta puhumisen.
Ai niin; mieluummin liian pieni kuin liian iso.
jalkaPallerossa joku arvaustulos kolumbia vastaan sveitsi melkein voisi arvata lopun miten käy... elleivät pysty jotenkin hajottamaan kolumbian erittäin rankkaa keskikenttää.
Isosta on ainakin yksi haittapuoli. Vaikka aikuisviihde niin meille opettaakin, tosiselämässä naiset eivät hamua himokkaasti kookasta kaikkiin aukkoihinsa.
Tosi on, ei mihinkään aukkoon liian isoa. En ymmärrä mikä helkkarin toive ja tavoite se iso on.