Paksut on pohkeet

Paksut ja voimakkaat on pohkeet, kun tuhansia kilometrejä on pyöräilty,.
477
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onneks löytyy leveitä lahkeitakin.

Äänestä

Muorilla on paksut pohkeet ilman pyöräilyäkin. Tai on sillä sähköpyörä, mutta ajoa koko kesässä max. 400 km, ja sähköavusteisesti sekin.

Aikoinaan hurmasin muorin kehumalla hänen paksuja pohkeitaan :)
Ja selvin päin -- viinamiehelle terkkuja.

-keinovaginamies-

Äänestä

Jollakin oli upeet sääret ;) Oli taas paljasta pintaa...

Äänestä

mitenkäs sä poljet jos pohkeet vaan kasvaa, ootkohan nyt ihan varma tosta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Paksut ja voimakkaat on pohkeet, kun tuhansia kilometrejä on pyöräilty,.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu