Kerran tulin keskustasta viimeisellä bussivuorolla lähiööni. Olin ihan yksin siinä koko matkan. Ihmiset katselivat sen hullun ostaneen jo koko bussin itselleen ja kuskin luvalla join jopa pussikaljaa.
Kyllä se vähän herätti ihmetystä kun yksin bussissa ja hörpsöttelee kaljaa. Se oli aika hassu bussireissu. Sitten myös aikoinaan oli sairaalareissuja aamuisin. Ekkuna bussi täynnä koululaisia ja meitä eläkeläisiä.
Sitten koulun kohdalla väki väheni. Siitä pieni matka sairaalanmäelle ja loputkin jäivät pois. Sitten ajeli tyhjänä kunnes koulut loppui ja tutkimukset oli tehty.
>Simiti<
Onko teitä kummasteltu, että mitä nyt taas?
Anonyymi-ap
0
<50
Luetuimmat keskustelut
- 1761520
En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58725Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.88708Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203578- 48536
- 126536
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50518- 37516
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15500- 25483