Haaparannalle Junalla ostoksille.

Elokuun 10 paivä se alkaa. Mahtavat aikataulut. Aamulla kun lähet klo 6 .10 ostoksille niin pääset takaisin noin klo 22.00 aikaan takaisin. Tietenkin jos tulet aamulla saamalla junalla takaisin niin olet klo 07.aikoihan takaisin Kemissä. Näkeehan siinä Haaparannan aseman 6 eurolla.
3174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

köpö kulkeehan linkkarit puolen tunnin välein

Äänestä

velkomme huumekaupunkiin löytyy vaikkamitä

Äänestä

Ei kai tuo voi olla totta. ...sielläpähän se aika sit hurahtaa...ku rahaa on ja aikaa soppailla.onneksi oma auto millä käydä.hyvin suunniteltu...mut puoleksi tehty ajoitukset.ei kannata vanhuksien ainakaan junailla sinne.. tulee ikävä kotia ennenaikaa jo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Elokuun 10 paivä se alkaa. Mahtavat aikataulut. Aamulla kun lähet klo 6 .10 ostoksille niin pääset takaisin noin klo 22.00 aikaan takaisin. Tietenkin jos tulet aamulla saamalla junalla takaisin niin olet klo 07.aikoihan takaisin Kemissä. Näkeehan siinä Haaparannan aseman 6 eurolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu