Jos joku haluu tietää

Nii mul on bibolaari. Hyvä hoitotaspaino. Hypomania osastoa, eli lievä. Ei muuta. Vähän aina laiskottaa
261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lamictal 200
Duloksetin 30

Ei muuta

Äänestä

Ne mitä mielenkiintoisia juttuja olen hypomaniassa tehnyt, ken joku tietää😝

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nii mul on bibolaari. Hyvä hoitotaspaino. Hypomania osastoa, eli lievä. Ei muuta. Vähän aina laiskottaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu