Oletko jo antanut sinun sille aamupalaa ja mihinkä aikaan se heräs samaan aikaanko sinäkin ja mitä annoit sille aamupalaksi ja tykkääkö se aamu rapsuttelusta ja onko se nopea vai hidas heräämään
Nainen oletko antanut
Anonyymi-ap
8107
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Syötin sen illalla, sillä ei ole heti aamusta nälkä.
Aika söpöä ja anna sille aamupalaa ja pidä sitä hyvänä
Lupaan silittää sitä säännöllisin väliajoin.
Tuo on hyvä kuulla ja se tietää että välität siitä
Olen nainen, joten vastaan riippumatta siitä, että kysymys on ehkäpä suunnattu jollekin tietylle henkilölle.
Päästin koiran aamulla pihalle pikkupisuille 🐶 ja nyt vielä lepäilemme yhdessä. Kohta annan aamupalan ja käytän aamulenkillä. Olen joustanut kesällä yhdessä nukkumisesta, kun halusi tulla viereen niin kovasti.
-Thinksy
Sen verran on ikä hiekannut, ettei rapsuttelu lisää kuin kirvelyä. Että kiehauttelen noi kasvikset rotille. Roikkuvat jo häkin ovissa, ruokaa! Vatsassa kurnii. Marsuille salaattisotkua rupeen kyhää ja viskelen niskaan. Qui qui.
Ja vaikka mä olenkin "karvainen" ja tasapaksu jössi, niin edelleen nainen. Se ei katoa minnekkään naamaa muokkaamalla, naishormoonipitoisuudet vaikuttaa väistämättä monella tapaa. Ikävimpiä on noi ärsytysoireet.
Ei tää kyllä mulle ole, mutta vastaan silti. Varmaan sitä pitäisi ruokkia aamutuimaan miehen toimesta. Ainakin se joisi aamulla kermaa.