Se että on älykäs

Anonyymi-ap

Se ei automaattisesti tarkoita, että sellainen ihminen olisi N ar. Sis. Ti tai hänellä ei voisi olla paha olo! Tai häntä voidaan loputtomasti kiusata, vaientaa tai painaa alas, eikä hänestä tuntisi miltään! Kuormittaa loputtomasti… voidaanko?

9

75

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Ja sit olen muka teijän mielestä alun perin ollut vakavasti m. Ieli sair. As ja t. Yh. Mä. Todella erikoista ja ristiriitaista

      • Anonyymi00002

        Ja nyt siis ei tunnu missään enää, niinkö?


      • Anonyymi00004

        Ja nytkö en enää ookkaan, kum vastuuta ei oteta! Hyvä en ainakaan ole s ai ras , tässä on nyt se todistusaineisto, mitä oon pyrkinyt näyttää teillle vuosia


    • Anonyymi00003

      Tuntuu ja pahalta tuntuukin tällä hetkellä!

    • Anonyymi00005

      Jos sanon keväällä tätä samaa oli kuukauden verran, kun olin täällä. Olin tosi stressaantunut silloin, makoilin vain ja söin liikaa. En jaksanut liikkua entiseen malliin. Välillä yöunet jäi vähiin. Stressi jatkui.

      Kesäkuussa tulin takaisin, nyt yli kuukauden jatkunu ja tilanne on tämä. Olo on pahempi kuin keväällä. Mutta nyt ero on se että välillä oon nukkunut ihan liikaa koska m asen taa. En juurikaan enää liiku, jos lähen lenkille, on tahmeaa.

    • Anonyymi00006

      Ennen liikuin joka päivä n 4 tuntia juosten ja kävellen.Nyt välillä on päiviä et maksimissaan 15min. Repikää siitä, eikö missään tunnu teidän mielestä. Mutta on päiviä nytkin et oon pystyny kävelee sen hiljoksiin sen tunnin verran. Syön liikaa, ja sit tiedätte loput kyllä

    • Anonyymi00007

      En jaksa olla sosiaalisessa kanssakäymisessä kenenkään kanssa

    • Anonyymi00008

      Kämppä kun kaatopaikka

    • Anonyymi00009

      .

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ny se loppuu ( Kuhmo)

      Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.
      Kuhmo
      54
      1496
    2. Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan

      Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt
      Kemi
      21
      1136
    3. Harmi että välimme

      Menivät niin solmuun.
      Ikävä
      93
      987
    4. Ajatuksia

      Mitä ajatuksia hän herättää tänään?
      Ikävä
      79
      710
    5. Hei sinä rakas mies.

      Milloinkaan kohdataan? Toivottavasti pian....❤️
      Ikävä
      37
      688
    6. Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki

      Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.
      Ikävä
      21
      529
    7. Mille kirjaimelle

      toivotat hyvää yötä , kuka on mielessäsi kun menet nukkumaan?
      Ikävä
      27
      510
    8. Nainen, miten suhtautuisit

      Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?
      Ikävä
      53
      460
    9. Katse

      Miltä se tuntuu, kun hän katsoo sinua?
      Ikävä
      26
      451
    10. Voitko kirjoittaa mulle tänne mies?

      Jos täällä käyt? Ihan kaverimielessä, jos ei muuten? Haluaisin jutella sinun kanssa. Mulla on edelleen jotenkin niin h
      Ikävä
      30
      433
    Aihe