Yksipuoleinen kiinnostus

Niin näin miehen ja naisen, niin aattelin vikkasta lähemmin. Niin huomasinki, että nainen oli ihan innoissaan ja silleen yritti lähemmäks miestä, mutta mies katsoi tyhjästi kaukasuuteen. Huomas heti, että se oli ykspuolista. Se naisen ilme oli huomiota herättävä, siis varmaa sellanen kuin TE sanotte kiinnostunu. Ylävartalo kumartuneena, halus mennä lähemmäks. Mutta jalat silti soveliaasti tukevasti maassa.

Mitenköhä toi tilanne kehitty? Ois ollu kiva jäädä seuraamaan, mutta niin ku tiedätte mulla on näitä omia projekteja.

En kuulu mistä puhuvat, tai se nainen siinä vaan innokkaasti jotain selosti. Kuulin vain: SE PROSESSI. Oisko toi jokin avainsana? Joku ratkaisu meille joilla nyt on haasteita tossa parisuhteen löytämisessä.

6

86

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      ¨jerop minulla on tallessa videiojuttujakin kun joku kummit6usjutuista... nooh olin mökilllä jälleenkin

      • Se on hieno juttu, mutta pistäpä jakoon, etteivät unohdu.


    • Kuulit väärin, se oli "PROJEKTI" se kuulemasi sana ja sille viljelleelle naisihmiselle täällä palstalla ei kelpaa kyllä mikään eikä kukaan paitsi ehkä se ikäisensä tumma lyhyt mies 🙃 vai miten se nyt meni 😄

      • No joo, näillä korvin kyllä mahdollista.


    • Joo, se on jännää seurata kehonkieltä ja sitä, että lähteekö ne tavarat siitä välistä vai ei. Nojaileeko molemmat vai vain toinen..

      • On todella. Ennen ei varmaan ois tällästä ees huomannu. Täällä kun oon nyt useemman vuoden kirjotellu, niin näkee asioita uudella tavalla.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ny se loppuu ( Kuhmo)

      Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.
      Kuhmo
      74
      2445
    2. Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan

      Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt
      Kemi
      37
      2057
    3. Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki

      Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.
      Ikävä
      28
      925
    4. Mille kirjaimelle

      toivotat hyvää yötä , kuka on mielessäsi kun menet nukkumaan?
      Ikävä
      31
      810
    5. Äimän käki

      Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,
      Sinkut
      154
      768
    6. Nainen, miten suhtautuisit

      Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?
      Ikävä
      58
      620
    7. Paikallinen autokorjaamo

      Kyllä alkaa vituttamaan, palvelua haluaisi niin jono ovelle ja yksi myyjä. Auto valmistunut kuntoon niin kukaan ei ilmoi
      Kuhmo
      6
      508
    8. Vihdoinkin tarjolla sushia!

      Onpa mukava, että tän paikkakunnan ruokatarjonta laajenee. Ensi lauantaina pääsee herkuttelemaan kun Kukkoloilta saa su
      Haapavesi
      78
      491
    9. Kenen kanssa koet

      Että sinulla on eniten kipinää
      Ikävä
      20
      463
    10. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      33
      452
    Aihe