Sinä olet tyhmä

Ätmi on tyhmempi. Incel on tyhmin ja persujen äänestäjän tyhmyydellä ei ole mitään rajaa.

Onneksi itse olen voimakas, vasemmistoliittoa äänestävä tehdasduunarI ytmi.
1369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat
  • Uli, uli persutrolli. Vuh, vuh. Voiko kukaan olla noin tyhmä, kuin persuja äänestävä pohjoismaisen hyvinvointivaltion tuhoaja?

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Uli, uli persutrolli. Vuh, vuh. Voiko kukaan olla noin tyhmä, kuin persuja äänestävä pohjoismaisen hyvinvointivaltion tuhoaja?

    Osuin naulankantaan ja vain vahvistit tämän.

    1Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Osuin naulankantaan ja vain vahvistit tämän.

    Idiootti persujen trollitehtaalla luulee olevansa älykäs. Ei ole.

    >Simiti<

    Äänestä

Oletko simiti? Kuulostat ihan häneltä.

Äänestä
  • Ehkä jokaisen vassarin sisällä on pieni simiti :)

    1Äänestä

Ytmien pierutkin haisevat pippurisemmilta kuin kasvissyöjä ätmien.

Äänestä
  • Sinä sairaseläkeläinen olet ytmi vain mielikuvituksessasi ja kuulut Dunning–Kruger ylivertaisuusvinouman piiriin.

    Äänestä

Sitten jaffa limpskaa päälle.

Äänestä

Mikä persun äänestäjässä on vikana?

Äänestä
  • Tuota enemmistö miettii.
    Kireä pipo ja ankea lapsuus kait.

    Äänestä

  • Ehkäpä se sisäsiittoisilla eripariraajoilla kulkeminen. Ulisevat, vinkuvat ja köyhinä paskoina ulisevat ja piehtaroivat äärioikeistopaskassaan tajuamatta valtiontalouden hoitamisesta yhtä paljon, kuin serkkusiskonsa astrofysiikasta

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Ehkäpä se sisäsiittoisilla eripariraajoilla kulkeminen. Ulisevat, vinkuvat ja köyhinä paskoina ulisevat ja piehtaroivat äärioikeistopaskassaan tajuamatta valtiontalouden hoitamisesta yhtä paljon, kuin serkkusiskonsa astrofysiikasta

    Onneksi kuolet pian viinaan. Olen vilpittömän iloinen siitä.

    Vihervassarit ovat työttömiä ja köyhiä.

    Perussuomalaiset duunareita, ja pitkän työuran tehneitä eläkeläisiä.

    Seis vieraslajien rantautuminen. Viime vuonna tuli enää 35 000.

    Ainoa paha oli, että sudet piti tappaa. En myöskään pidä Elomaasta. Sen takia äänestän sinimustia seuraavaksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ätmi on tyhmempi. Incel on tyhmin ja persujen äänestäjän tyhmyydellä ei ole mitään rajaa.

Onneksi itse olen voimakas, vasemmistoliittoa äänestävä tehdasduunarI ytmi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu