Onko nämä hyviä

isku repliikkejä,

laivalla nainen aasialaisen näköinen nojailee ,

mies: lähdettän hyttiini

nainen : ei

mitä pitäsi sanoa että lähtee?
1191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

erikoinen yhteensattuma, juuri areena yle 1 tuo ms mystery

aasialaiset naiset hätyyttellyt miehiä..

tuo oli varmaan kun yksin, aikoinaan, kuitenkin "hyvä nainen"

joten pitäisi löytä jokin väli muoto..

Äänestä

Mjaa, aasialaisia naisi alienee maapallolla muutama miljardi.
Tuskin he yhtä valkonaamaa kaipaavat hytteihinsä?
Ihan vaan niin kuin mielikuva suhtaannosta kohtaamisongelmat:)

AV

Äänestä

Eihän se lähde, jollei ole helppo hupakko ja/tai kiinnostunut sinusta, jolloin nainen on silloin äärimmäisen helppo. Vinkki talteen.

Pitää vaan hyväksyä ettei kaikki naiset ole helppoja lähtemään hyttiin ikinä.

Äänestä
  • Joku suomalainen , ruotsalainen tai virolainen "hupakko" voisi vaikka hyttiin lähteä:) Tapaisiko oikein tanskalaisen, vai kermavaahdolla jonkun ranskalaisen? Sepä olisikin tavoiteltua, ranskatar ja romanttinen panohytti du sexe agréable?!

    AV

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Joku suomalainen , ruotsalainen tai virolainen "hupakko" voisi vaikka hyttiin lähteä:) Tapaisiko oikein tanskalaisen, vai kermavaahdolla jonkun ranskalaisen? Sepä olisikin tavoiteltua, ranskatar ja romanttinen panohytti du sexe agréable?!

    AV

    Hupakot lähtee aina, eikä kato kansalaisuutta. 👍

    Äänestä

Itse yleensä olen saanut aasilaisen naisen kiinnostumaan, kun olen tax freessä lähestynyt. Toki visaa on pitänyt vinguttaa kassalla, mutta joskus on hyttiinkin päädytty..

Äänestä

Näytä seteliä.

Äänestä

Minulla on talo meren rannalla Italiassa.

Äänestä
  • Vaaaaauuuu. Sinne tulee varmaan laivakaupalla naisia pitkin maailmaa?

    Äänestä

  • Tökstöksnöö kirjoitti:

    Vaaaaauuuu. Sinne tulee varmaan laivakaupalla naisia pitkin maailmaa?

    Köyhäkin sen tajuaa.

    Äänestä

Johki Kummeliin vallan sopiva.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

isku repliikkejä,

laivalla nainen aasialaisen näköinen nojailee ,

mies: lähdettän hyttiini

nainen : ei

mitä pitäsi sanoa että lähtee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu