https://pt-media.org/2026/10/09/suomi-aanesti-europarlamentissa-islamisaation-puolesta/
Eihän tälläistä suomalaisten meppien toimintaa voi missään tapauksessa hyväksyä suomalaisena.
Eihän tälläistä suomalaisten meppien toimintaa voi missään tapauksessa hyväksyä suomalaisena.
Vastaukset 37
Vanhimmat
äänestivät kuoleman tuomion 🙂 aika näyttää
Pietikäinen muka joku kokoomuslainen? Tuo koko lista isänmaan pettureita, ikävä kyllä.
uli uli persu uli
Tämä vastaus taas kuvastaa tyypillistä vihervassarin henkistä tasoa, valitettavasti.
"uli uli persu uli"
Sieltä se kuuluisa "sivistynyt vuoropuhelu" taas lehahti eetteriin. Upeaa mielenlujuutta olla näkemättä mitään ongelmia missään vuodesta toiseen!
Uskomattomia maanpettureita nämä. Tuo sama porukka on kaikessa Suomen etuja vastaan.
Nämä ääliöt kaipailevat afganistanin mallia.
Quo vadis.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/14722402/maahanmuuton-kustannukset---pennosia-vain
Moktar itse monessa roolissaan
PS saa nousuvauhtia lisää
JAA
Ja se PS:n nousu on hyvä asia.
Mutta missä oli AURA SALLA äänestyksen aikana?
Miten viherpunikkien muslimiveljeskuntien kannattajat SUOMESSA, voisivat äänestää missään muslimiveljeskuntia vastaan?
Muistakaa tämä seuraavissa eduskuntavaaleissa, joissa äänestetään islamisaation etenemisestä SUOMESSA!
Asiaan on tivattava selvä kanta jokaiselta ehdokkaalta. Kannatatko islamisaatiota vai tätä entistä sekulaaria, mutta leimaavimmin uskonnottomuudelle perustuvaa yhteiskuntaa ja lainsäädäntöä. Se että meillä on ollut voimakas kristillinen perusta, ei enää vaikuta asiaan. Se on kuitenkin ateistienkin hyväksyttävissä.
Moktar tekee mitä Kreml käskee.
PROFEETTA MOKTAR kannattaa islamisaatiota SUOMESSA!
Eikä yllättän yhtään, kun luin keistä kyse.
Vihervasemmisto haluaa lisää muualta eläteeäviä velka rahalla. Rahaa ei ole oman kansan tarpeisiin saati koko maailman elättämiseen.
Vihervasemmisto leikkisi velkarahalla ,kokoaan isompaa vaurasta maata.Sanni kehui Suomi on vauras maa,ei ole enää vauraudet meni ulkomaiden rahoittamiseen samoin valtavat velat, joilla ulkomaita rahoitettiin.
Vaemmistoliiton Paavo Arhinmäki ei ollut aikoinaan huolissaan Suomen velkaannnuttamisesta, korot olivat silloin lähellä nollaa ja jopa nollan alapuolella. Nyt korot ovat nousseet ja Suomi joutuu maksamaan mirjadittain pelkkiä velan korkoja, joka kaikki on pois yhteiskunnan tarjoamista muista hyvinvointipalveluista.
olen aina ollut kiinnostunut oman kansan myyristä 🤔 ja heidän vaikutuksestaan tulevaisuuden tapahtumiin
Islam soluttautuu ovelasti naisten pukeutumisvapauden suojissa. Islam ei luovu muista tavoitteistaan vaikka naiset vetäisi päälleen mitä, tai ei vetäisi. Ne muut jää tämän pukeutumiskysymyksen varjoon. Koko kulttuurin muuttaminen sharialain mukaiseksi, kantaväestön syrjäyttäminen.
"Ne muut jää tämän pukeutumiskysymyksen varjoon. Koko kulttuurin muuttaminen sharialain mukaiseksi, kantaväestön syrjäyttäminen."
Kyllä ja kun yleensäkään näistä ongelmista puhutaan niin puhutaan juurikin jostain näistä ongelmista jotka kumminkin varsin vähäpätöisiä verrattuna ongelmista pahimpiin.
Pahimmista ongelmista ei juurikaan puhuta koska se olisi rasismia. Valehtelemalla ongelmista puhumalla kumminkin saadaan niistä salonkikelpoisia.
Islamia on hirveällä vimmalla yritetty tehdä "salonkikelpoiseksi", mutta totuus on, että ulostekasa islam ei muuksi muutu.
kristinusko on aku ankka ja islam on mikki hiiri
Onneksi "Aku Ankka" on harmiton, helposti hyljättävissä, mutta "Mikki Hiiri" väkivaltainen, salakavala, "Aku Ankkoja" huvikseen, joukko murhaava, "Iines ankkoja ja tupuja, hupuja ja lupuja törkeästi sortava ja alistava, juurikin se ihan oikea hiiri mikiksi😁
Heidän asuinalueillasn ei asu muuttajia, tai heidän lasten kouluissa ei ole maahan tunkeneiden jälkeläisiä.
Luin juuri jotain Petteri Orpo, tämä on meidän maa, ei teidän?!
Luin vaan nopeesti tossa muodossa ja ensimmäistä kertaa ajattelin
nopeesti että ehkä tämä Orpo ei olekkaan ihan niin urpo kuin olen
aina ajettellut sen olevan......ja sitten luenkin eteenpäin itse tekstiä
ja kaikki onkin ihan toisin ja on sanoja joku ääri-oikeostolainen vai onko??!
En tiedä yhtään, koskaan kuullutkaan!
Kaikki ääri-sitä-ja-tätä ovat ongelmallisia ja juuri sen takia Suomi onkin
Suomalaisille kuuluva maa, Suomalaisten arvojen maa ja kun jotkut
tulevat itse Suomeen kaikenlaisista maista joista juuri LÄHTEVÄT POIS
ääri-ilmiöidenkin takia ei pidä tulla Suomeen ja muualle Eurooppaan
yrittämään omia yhteiskunnan ääri-ajatuksiaan!!
Orpo on kyllä niin muiden vähemmistö tahojen ohjaama juoksupoika!!
Poliittisen islamin uhkaa ei ymmärretä lännessä riittävästi:
https://www.verkkouutiset.fi/a/seida-sohrabi-poliittisen-islamin-uhkaa-ei-ymmarreta-lannessa-riittavasti/#bc532132
Katsokaapa tuo video niin silmät aukeavat todellisuuteen.
https://www.youtube.com/watch?v=culuXyIrVW4
Kaikki kuuntelija-podcastin videot ovat erittäin hyviä. Jokaisen suomalaisen toivoisi kuuntelevan niitä. Nuo ovat melko pitkiä mutta täyttä asiaa. Suosittelen!
Toivon tosiaan, että EU hajoaa ja nuo vihervasemmistolaiset jäävät vain näppejään nuolemaan. Me Suomen kansalaiset voimme ottaa sitten päätösvallan omiin käsiin ja karsia pois nämä ylimääräiset haitat. Kyllä me pärjättäisiin ilman islamisaatiota, jota nää aivottomat hyysää.
Olen samaa mieltä. Ainut keino torjua Islamisaatiota on saada Perussuomalaiset suurimmaksi puolueeksi. Se on ainut puolue, mikä sen voi estää. Nyt maahanmuuttoon on hieman kiristyksiä ja esim. kansalaisuuskoe tulee voimaan ensi vuoden maaliskuussa. Tätä Perussuomalaiset ovat ajaneet. Myös rikosten rangaistuksia on kiristetty ja laittomasti maassa olevien palautuksia tehty enemmän. Mutta tuo on vasta alkua, paljon enemmän pitää voida tehdä.
Vihervasemmiston mepeiltä on kadonnut todellisuudentaju. On käsittämätöntä että he kannattavat lisää Islamisaatiota Eurooppaan, vaikka tiedetään, mitä siitä on seurannut jo nyt.
Suomalaiset ovat sinisilmäisiä vellihousuja ja pelkureita! Hyi!
pppo
Meppien toiminta osoittaa hyvin, miten rappiolle koko Eurooppa on päästetty.