Rovaniemellä alkanut pyöriä tuunattu punainen vanha audi.
Tietääkö kukaan auton omistajaa?
Omistajalle terkkuja,siisti peli.
Tietääkö kukaan auton omistajaa?
Omistajalle terkkuja,siisti peli.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Jos tarkotat sitä A4 niin olen samaa mieltä...tyylikäs peli...
Housut kastuu kun näkee sen...;)
Juu,just sitä A4:sta tarkoitan.
Hyvä että joku muukin ymmärtää siistin auton päälle kun minä :)
Itelläkin on samanlainen mut valkoinen audi..mut ei niin duunattu...suunnitelmissa kyllä olis jotain tehdä autolle...=)
Siinä punasessa audissa vähän vinkkejä mitä voisit tehdä omallesikin :)
yhen vastauksen saaneena.. joku muuki ymmärtää..tiiäkkö monia tuskin edes kinnostaa ..se auto on ulkomaalaisen jos haluat niinku tietää..
Mulla riisuttu S8..tuunattu ei mutta puunattu..
ei pitäis ainakaan sua kiinnostaa... *haukottelee*
ja ovat kaksi eri ihmistä..ja sillä on se S8..lapset lapset..jotain muuta tekemistä pitäisi olla kuin pähkäillä kuka on Koltta ja kuka Ankka..
no kiva jos kastuu mut ei se nyt oo niin hieno kuiteskaan:)
Opettelehan ensin ne auto merkit ennenku puutut keskusteluun!!!Se punainen auto on OPEL CALIBRA joka on ulkomaalaisilla!!!PIENI ERO OPELILLA JA AUDILLA!!!DAA!!!
se audin paska on minu.nimi on tero,24v ja kiitos terkuista.enkä tosiaan oo mikään ulkomaalainen:)Jos riittää kantti niin saa tulla juttelee:)oon yleensä yksin liikentees.
Huomaat kyllä minut...Katson aina sua tosi pitkään..tai siis autoa..Itsekin ajan vapaa-ajalla audilla mut työ auto on ihan joku muu...senki kyllä huomaa...;)
Tessa siitä sitten iskettään punaisen audin omistajaa :)
Jos kyseinen herra sattuis olemaan vaikka sinkku.
Kyllähän sitä iskettää yrittää vois...mut ite en vain ole sinkku...Ainahan kattoa saapi..;) Hienoja autoja...
oon sinkku ja saa yrittää iskeä:)
Heh...mitähän tohon sanois...=) Moikataan kun nähdään...;)
no miten täs moikka ku ei ees oo ikinä nähny:)
No sittempä näet kun joku tuntematon tyttö nostaa sulle kättä audista tai jostan "työautosta"...sittenpä tiiät mut...;)
yritän huomata:)mikä kyl on epätodennäköstä ku en yleensä kato outoja autoja mut yritetään.
Hieno homma!! Paitsi nyt kyllä olen aika tiiviisti "työautolla" liikenteessä.Mut nostan silti kättä...;)
Mihinkäs sinä olet hävinnyt kun ei ole enään kylällä näkynyt hienoa audia???
oonhan mie joka ilta:)käyn ainaki kattoon ketä näkyy,oon yleensä vasta ysin jälkeen siel.No eipä sitä oo sinuakaan näkyny kertaakaan viel:)
Nostin sulle perjantai iltana kättä...ku olit rovakadulla parkissa...ajoin työ autolla ohi..mut etpä sä tietenkään sillon kattonut liikennettä, etkä huomannu mua...=(
no niin empä tietenkään huomannu:(kovasti oon yrittäny kattoa jos näkis sut mut ei oo tullu huomattua.joskus....