Avajaiset?

Nonni,
ketäs siellä huomenillalla esiintyykään?
Nightwish, lenkkarit ja värttinä ainakin.
Oliko muita "nimiä" tai muuten kiinnostavia?

/J
3322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Avajaisten viihdetarjonta on peruutettu suomalaisurheilijan valmentajan dopingrikostutkimusten vuoksi. Ennaltasovittujen esiintyjien tilalla Tapani Kansa laulaa dopingurheilijoita koskettavan kappaleen "Pettäjän tie".

Äänestä
  • Luojani kiitos ettei hoilaa delilaahia :d

    Äänestä

Apocalyptica ja Tarja Halonen. ainaskin. ja rauhankyyhkyset lentää. mä kävin just hakee liput sinne. vain 15euroo kappale joltain trokarilta. normaalisti 59euroo. jee!! ja aurinko paistaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jii kirjoitti:

Nonni,
ketäs siellä huomenillalla esiintyykään?
Nightwish, lenkkarit ja värttinä ainakin.
Oliko muita "nimiä" tai muuten kiinnostavia?

/J

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu