Helvetti

sattuu päähän . Varsinkin toi "Suomalais"urheilijoiden vinkuminen vaivoistaan . Viimenen Suomalais urheilija , jolla oli PERKELE meininkiä , oli Seppo Räty Ja Valentin Kononen(Kevyin varauksin). Muille mies urheililijoille hame päälle. Paitsi ehkä keihäässä nuoruuden innolla????????????
4569
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Seppo on viimeinen urheilija Suomessa. Nää nykyiset on saatana kaikenmaailman selittelijöitä.

Muutamia Sepon lausahduksia
http://fi.wikiquote.org/wiki/Seppo_Räty

Äänestä

...Seppo Räty pitäisi ripustaa hirteen välittömästi.
Vihatuin suomalainen yleisurheilija kautta aikojen.

Äänestä
  • et taida spede paljon urheilua katsoo jos pidät rätyä vihatuimpana ??paljon suomalaisempaa äijää saa hakea!! sellaisia pitäis nimenomaan olla nykypäivänäkin ku seppo.ei vittu turhia selitelly eikä hakenu vikaa mistään muusta ku itsestään sillon ku ei keppi lentäny.seppo eduskuntaan!!!!!!!!

    Äänestä

  • Viimeinkin joku on samoilla linjoilla kuin mä. Räty oli kyllä niin moukkamainen käytökseltään ettei sitä olisi ikinä pitänyt päästää pois sieltä Kainuun metsistä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


että, kirjoitti:

sattuu päähän . Varsinkin toi "Suomalais"urheilijoiden vinkuminen vaivoistaan . Viimenen Suomalais urheilija , jolla oli PERKELE meininkiä , oli Seppo Räty Ja Valentin Kononen(Kevyin varauksin). Muille mies urheililijoille hame päälle. Paitsi ehkä keihäässä nuoruuden innolla????????????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu