Voi taivas!

Voi v..., miten surkeet avajaiset!
Eipä paljoa suunnittelijalla ole mielikuvitusta ja/tai käsitystä laadusta!
Miten tuollainen suunnittelija on tuonne voitu valita?
Kuka on hyväksynyt ohjelman?
Meno oli kuin tokaluokkalaisten koulunäytelmässä, jota ei ole suunniteltu ollenkaan!!
SURKEETA!!!
2588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ankeeta oli!
Se siitä suomalaisesta huippuosaamisesta....

Äänestä

Ande Päiväläinen ja Matti Heusala ovat saamani tiedon mukaan suunnitelleet koko avajaisfiaskon.
Ja niitä tunkkaisia lakanoita joka paikkaan ripustelleena on tehnyt Markku Piri. Aiempien lehtiartikkeleitten mukaan joka alan erikoisasiantuntija. ("naurupurskahdus")

Äänestä

Kommentoi aloitusta


just joo! kirjoitti:

Voi v..., miten surkeet avajaiset!
Eipä paljoa suunnittelijalla ole mielikuvitusta ja/tai käsitystä laadusta!
Miten tuollainen suunnittelija on tuonne voitu valita?
Kuka on hyväksynyt ohjelman?
Meno oli kuin tokaluokkalaisten koulunäytelmässä, jota ei ole suunniteltu ollenkaan!!
SURKEETA!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu