Kummallista

Näyttäs muutamalla urheilijalla olevan aurinkolasit silmillään
Minusta vahvasti liiottelun makua
4626
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyseessä on ko. urheilijoiden ironinen kannanotto järjestäjämaan säätä kohtaan.

Äänestä

Kyse on aurinkolasien mainonnasta

Äänestä
  • ja mitähän tekin tiedätte, kyse on lasien mainonnasta tai sitten vaan tavasta tai ettehän tekään haluu että kaikki paska lentää suoraan silmille.

    Äänestä

Ne oli uimalasit tollo

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pentti Salmi kirjoitti:

Näyttäs muutamalla urheilijalla olevan aurinkolasit silmillään
Minusta vahvasti liiottelun makua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu