Koraani pedofiilisian kirjoittama lorukirja!!Repikää siitä muslimiporsaat.
Koraani
4
205
Vastaukset
- Ymmäränkö väärin?
Mikä nyt vaivaa teitä kaikkia? Minä olen luullut että tämä on uskontoa käsittelevä palsta, jossa saa tietoa ja voi esittää kysymyksiä eri uskontoa harjoittaville ryhmille, kuten nyt muslimeille.
Eipä taida palvella tätä tarkoitusta? - Ymmärränkö väärin?
Mikä nyt vaivaa teitä kaikkia? Minä olen luullut että tämä on uskontoa käsittelevä palsta, jossa saa tietoa ja voi esittää kysymyksiä eri uskontoa harjoittaville ryhmille, kuten nyt muslimeille.
Eipä taida palvella tätä tarkoitusta?tämän luulisi olevan mutta todellisuudessa tämä on teinien ja joidenkin "kristittyjen" hihhulien leikkikenttä. aika harvoin tääkllä on mitään järkevää kirjoitusta. jos haluat keskustella islamista niin kannattaa etsiä muita palstoja.
- XXX
faksilla taivaasta ole tullut. Ihmisten kirjoittamia tarinoita siinäkin on. Yksi Rooman keisareista itse asiassa päätti mitä raamattuun tulee ja mitä ei.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vihamielisyys naisia kohtaan on jo yllättävän suuri ongelma
Esiintyy laajemmassa mittakaavassa, mitä vain tällä palstalla. Mistä tuo ilmiö nyt oikein johtuu, ja saa alkuvoimansa?6322902- 1071522
Odotan sitä hetkeä
kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh691498Olen melko vakuuttunut
etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok831390- 1141284
- 1381276
- 1041125
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1381051- 48960
- 49929