Kuudes Sinetti on murrettu !

Näin eilen, miten saatannallisessa irstaudessa rypevät syöstään kuiluihin,ettekö kuule Karitsan pasuunan jylinää jo ? Alastoman ruumiin esittely ja saatananpalvelus päättyy pian tällä stadionilla jolla pahuuden ja riettauden voimat vapaana käyvät. Karitsan kyynelet ovat siitä merkkinä, tämä profetia toteutuu tunnin kuluessa. Kavahtakaa saatanaa ja ylistäkää Karitsaa !
5215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä mun mielestäni viimeisen sinetin rikkoin Ike Kanervan puhe avajaisissa.

Äänestä

Aika peloittavia noi Jeremiahin ennustukset!!!
Eilen alko ukkostaa ja myrskytä heti kun se oli ennustanut et jotain kauheaa tapahtuu ja kisat loppuu... ja sitte heti tänää tippu se helikopteri!!!
Iha kylmät väreet kulki selässä kun niitä juttuja luki!
Toivottavasti mitään ei enään tapahdu - tai alan uskikseksi!!!

Äänestä
  • Nyt jo toteutui profetian ensimmäinen osa, Vuodatetut kyyneleet valelevat saatananpalvelukseen väkivalloin houkuteltuja, joita ahnaat ja irstaat silmät katsovat. Tuuli nousee, pasuunan ääni on voimakas mutta soi Uskovalle pelastuksen säveltä.

    Äänestä

  • Jeremiah kirjoitti:

    Nyt jo toteutui profetian ensimmäinen osa, Vuodatetut kyyneleet valelevat saatananpalvelukseen väkivalloin houkuteltuja, joita ahnaat ja irstaat silmät katsovat. Tuuli nousee, pasuunan ääni on voimakas mutta soi Uskovalle pelastuksen säveltä.

    Että nytkö sä Jeremiah jo mulle heti vastaat!
    Mä en halua olla mikään hullu uskovainen ja mua pelottaa noi sun uskovaiset jutut!!
    Mutta eihän tässä mitään muuta kauheaa ole kai tapahtunut?!!

    Äänestä

mitä sä oikeen sekoilet ???????????????????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jeremiah kirjoitti:

Näin eilen, miten saatannallisessa irstaudessa rypevät syöstään kuiluihin,ettekö kuule Karitsan pasuunan jylinää jo ? Alastoman ruumiin esittely ja saatananpalvelus päättyy pian tällä stadionilla jolla pahuuden ja riettauden voimat vapaana käyvät. Karitsan kyynelet ovat siitä merkkinä, tämä profetia toteutuu tunnin kuluessa. Kavahtakaa saatanaa ja ylistäkää Karitsaa !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu