tero

kysynkin teiltä arvon kirjoitteliat, että kun olette parhaassa iskussa harrastamassa ...sitä kumppaninne kanssa jouku tulee ja kaataa kylmää vettä niskaan... pystyttekö siinä pysymään rauhallisina ja antamaan , nimenomaan ANTAMAAN parastanne...? TEROLLE ZEMPPIÄ!
1208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mitä tuohon nyt voi sanoa, eipä ole kukaan vettä niskaan heittänyt "sitä tehdessä"...pitääpä kokeilla...vaimo tuskin tykkää... :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvä mies kirjoitti:

kysynkin teiltä arvon kirjoitteliat, että kun olette parhaassa iskussa harrastamassa ...sitä kumppaninne kanssa jouku tulee ja kaataa kylmää vettä niskaan... pystyttekö siinä pysymään rauhallisina ja antamaan , nimenomaan ANTAMAAN parastanne...? TEROLLE ZEMPPIÄ!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu