Miesten pituus

Ettei vaan joku tomppa kompastuisi pitkään lettiin...
5431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Äläs nyt.. Hyvällä pompulla voi pronssia tulla!!

Äänestä
  • Jos kuka, niin Evilä onnistuu. Koko joukkueen kovin jätkä, eikä jää kauden parhaasta 10 metriä:)

    Äänestä

se tuo ainakin pronssia.....

Äänestä

Ettekö ole seuranneet kisoja? Varmasti nämä floppi-kisat jatkuvat samaan malliin, eli vähintään Evilän jalka murtuu ekassa hypyssä. Ehkä nähdään kisojen ensimmäinen kuolinuhrikin, sehän tästä vielä puuttuisi.

Äänestä
  • siinäpä kysymys ...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kalle-tapio kirjoitti:

Ettei vaan joku tomppa kompastuisi pitkään lettiin...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu