Puhukaa kisoista.

Joka toinen keskustelu koskee Suomen ja suomalaisten tyhmyyttä ja Ruotsin ja ruotsalaisten paremmuutta. Ette jaksais. Eikös täällä olis tarkoitus puhua niistä kisoista? Aika epäisänmaallista porukkaa vaikuttaa olevan.
3325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kisat meni huonosti ruotsin takia perrrr!!!!

Äänestä

skabat vois duunaa sinne,mis luudaaminen ja
pomppiminen kiinnostaa ja annetaan stadi-
laisten olla ja budjaa rauhassa.

Äänestä

No heh heh, ei kai kukaan uskokaan että täällä netissä notkuvia mitkään urheilut kiinnostais. Tuskin jaksaisivat kuulaa maasta nostaa. Terveemmät ihmiset löytyvät kyllä muualta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Adonia kirjoitti:

Joka toinen keskustelu koskee Suomen ja suomalaisten tyhmyyttä ja Ruotsin ja ruotsalaisten paremmuutta. Ette jaksais. Eikös täällä olis tarkoitus puhua niistä kisoista? Aika epäisänmaallista porukkaa vaikuttaa olevan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu