Lellityt suomalais-fanittajat!!!!!

Puma

Suomalais fanit on ihan kummallisia...luin keskustelun -finskit on huonoja- ja ihmettelen miks pitää olla noin kauheen Suomi on paras tyylinen koska sitä se ei oo...ja mä oon ainakin enemmän ruotsin kannalla kun suomen...en mä ainakaan oo mikään lälly lellitty isänmaallinen kakkapää!!!!!

4

479

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Puma

      oon mielummin maanpetturi kun lellitty pikkukakara!!!!!

      • Puma

        ärsyttää just kaikki lellityt kun ne saa kaikki mitä haluu!!!! mäkin saisin jos olis lelitty!!!jotkut alle 12vee pikku ala astelaiset täällä tyyliin Suomi on kiva maa!!!! mul on ikää vähä enemmän kun noila pikkukakaroilla!!!!!


      • Oikea Puma

        mää en oo sitten kirjottanut viestia p.p.s
        mä oon nyt sitten se Puma joka on aloittanu keskustelun ja muuten oon oikeesti 12 että revi siitä "Puma" että on 12w ihan yhtä lailla maanpettureita kun te kakkamaiset aikuset!!!


    • jaöthkhyäuära

      jos on isänmaalline nii eihä sen tarvi tarkottaa sitä et on henkee ja veree ulkomaalaisii vastaa!!
      mun mielest on luonnollist kannustaa suomalaisena suomalaisii mut kyllä sitä silti osaa olla ilone jos muutki onnistuu..

      huom kiihkoisänmaallisuus ja terve isänmaallisuus eri asioita!!!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      411
      1693
    2. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      293
      1132
    3. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      87
      954
    4. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      28
      916
    5. Mikä sinua ja kaivattuasi

      Yhdistää??????
      Ikävä
      55
      858
    6. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      40
      799
    7. 60
      790
    8. Miia Heikkinen avautui !

      Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa
      Judo
      75
      787
    9. 62
      763
    10. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      65
      756
    Aihe