Irish times

paljonko irish timesiin on ikäraja? ja tietääkö kukaan monelta siellä alkaa soittamaan juha tapio trio??
2860
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ikäraja on irkkuun 18 ja bändit ovat yleensä alottaneet kymmenen - yhentoista aikaan.

Äänestä
  • Bändit aloittaa noin klo 23. ikäraja on 20. lisätietoa irkun sivuilta www.irishtimes.fi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jeppe kirjoitti:

paljonko irish timesiin on ikäraja? ja tietääkö kukaan monelta siellä alkaa soittamaan juha tapio trio??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu