tumma, pitkä, rikas ja ei koskaan ole harrastanut seksiä 28 ikävuoteen mennessä.
Mitä sanoisit miehestä, joka on...
nvngngnhg
102498
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
oudolle ellet ole ollut sillain,mutta tietty jokaisen oma asia onnea vaan .
sun aikasi tulee vielä. Tai sitten olet niin järkyttävän itserakas että naiset kiertää sut sen takia kaukaa.
Jos tuohon ikään mennessä ei ole kiinnostanut, enpä uskoisi että siitä oikein mitään tulee jatkossakaan...
Pituus on plussaa, tummat ei oo mun juttu.
Mitä sillä tummuudella, pituudella ja rikkaudella on sen asian kanssa tekemistä ? Onko oletus silloin sellainen, että mies on hyvä tai menestyvä, jos omaa nuo ominaisuudet ? Ja jos on menestyvä, tarkoittaako se sitten muka sitä, että aina SAA ?
Niin sehän on joka tapauksesta sinusta itsestäsi kiinni, enemmikseen luultavasti LUONTEESTASI. Joko et ole halunnut,olet harkitseva, tai olet ehkä ujo, tai estoinen. Tai yksinkertaisesti niin, että sitten tulee se joku, joka vie kerralla ..
Joten ei mitään hätää, ei rakasteleminen ole mikään suoritus. Vaikka täällä, kun näistä asioista lukee, tulee sellainen tunne kyllä..
Tuossa alempana valitit jäänees kakkoseks kun muija valitsi ruman miehen.
Mieti sitä. Mieti syitä kunnolla. Oletko henkisesti kylmä?
Minulla on sellaisia naispuoleisia ystäviä. Onko se niin ihmeellistä? Ei haittais mua.
hän on neitsyt.
sanoisin, että mies on:
1)ujo/arka
2)piilohomo
3)liian kriittinen löytämään hänelle täydellisen kohteen, eli rima liian korkea
4)odottaa naisen aloitetta
5)Luopuu neitsyydestä vasta hääyönään
6)ruumiillinen vamma tai jotain muuta fyysistä
7)...
Olin minäkin neitsyt 27 vuotiaaksi, koska olin ujo, rima liian korkea ja kykenemätön tekemään aloitteita... Nyt 32 vuotiaana otan sen ajan takaisin, minkä nuoruudessa menetin. Tosin, satunaisiin suhteisiin en lähde, vaan vaadin laatua...kaikissa asioissa.
Pitkä ja tumma plussaa. Rikkaudella ei niin väliä. Komeako? Seksin harrastamattomuus säikyttäisi pois...
että siinä on jotain vikaa