käyttäykö alaarvoisesti! Olimme mieheni kanssa ravintolassa ja en pidä ollenkaan pahana jos joku miestäni katselee onhan se kiva että silmäniloa muillekin, mutta..höh aluksi hymyilytti aivan suora kiinnostus peittelemättä ja tämä naisihminen piti itseään senverran hyvännäköisenä "Amandana" ettei mieheni voinut ymmärtää jatkuvaa ja törkeää itsensä tykö tuomista!! Kiusallista miehille vaikka olisivat sinkkuja!
"Amandat " älkää
Justiina
2340
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
on se että meille on käyny samalla tavalla :) oltiin ravintolassa ja yks bimboliina tuijotti mun miestä silmä kovana, tai niin mun mies väitti! kun oltiin lähössä nainen tuli mun perässä vessaan ja kysy MUN numeroa! hehe ja haha. kaikki ei oo aina sitä miltä näyttää :P
kai se on kun noin pääsee käymään, tosin kaipa tota muakin on tiirattu silmä kovana (mieheni väite) joten tullaanko siihen lopputulokseen että itsensä tyrkyttely olipa sitten "Amanda" tai "Amadeus" on tosi kiusallista ja typerää!!!
Hyvää juhannusta ja rakkaudentäyteistä kesää kaikille!