Olisi ihan hyvä varmaan tähän saada listaa nikeistä ja ihmisistä, joista on huonoja kokemuksia! Ei anneta pahan kiertää!
Listaa epäilyttävistä nikeistä!
Meduusa
72767
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kun kerran täällä pyörii niin täytyy olla varautunut kaikenlaiseen...näin se menee todellisessakin elämässä...ei kaikki ole sitä miltä näyttää, HERÄTKÄÄ jo ihmiset todellisuuteen !!! Älkää haeko täältä seuraa, jos pitää listata epäillyttäviä ym ym...tämähän menee aivan älyttömäksi !! Lopen kyllästynyt valittajiin ja liian sinisilmäisiin ihmisiin...harkintaa !!
ettei tässä olla liian sinisilmäisiä! Miksi sitä pitäisi kantapään kautta kokea todelliset idiootit kun voi mennä sieltä missä aita on matalin ja kysellä muiden ihmisten kokemuksia! Älyttömäksi tämä on mennyt jo ajat sitten kun netti mahdollistaa kaikkien huijareiden pyörimisen "jaloissa"!
toiset naiset (noin samanikäiset) ovat minulle kertoneet sekä myönteisiä että kielteisiä kokemuksiaan. se on ollut hyödyllistä. itse olen antanut ja annan vastauksen jos tiedän jotain, ei kuitenkaan siten että loukkaan ketään.
jos kuitenkin silloin "ihan uutena" olisin tiennyt mikä minua odottaa, en olisi ihan näin pahasti päässyt pettymään kuin mitä tapahtui... vaan sitä kokemusta taas ei voi toisen "uuden" puolesta estää yhtään mitenkään. mutta eteenpäin elävän mieli.
aika useasti on laitettu listaa miehistä joihin ei kannata sekaantua!!!
minä vedän varman päälle, enkä sekaannu kehenkään :) Ja se pitää!
Toisen idiootti voi olla toisen kulta - ei ole ketään kohtaan reilua laatia listoja, joille jokainen torjutuksi tullut voi mustamaalata muita ihmisiä. Varma feikki nikki on asia erikseen.
sitä,että,mieskin haluaa valita,etsiä sitä oikeaa.Ei miehillekkään kaikki kelpaa,en tarkoita tässä pelkkää ulkonäköä,vaan mieskin voi etsiä henkevää,keskustelutaitoista seuraa.Moni kaunis,("pinnallinen")nainen ei kestä,jos tulee torjutuksi.Hän ei ymmärrä sitä,miksi ei kelvannut,vaikka on kaunis.Ja ehkä juuri ne kauniit,mutta jostain syystä torjutut naiset kirjoittelee ja ehdottelee tänne juuri niitä listoja epämiellyttävistä "huijareista" .Katkerana..kenties.Eipä ketään kannata syytellä etukäteen,todellakin,joku "idiootti" voi olla aivan mukava ihminen,oikealle ihmiselle.Kaikista ei voi pitää...eikä kaikkiin voi ihastua,ei aina edes kauniiseen,jos muuten ei synkkaa.