kiitos sulle kaunis vaaleahiuksinen neiti joka kaverisi kanssa käveli mua vastaan kämpin metro linja-autokeskuksen aulassa :) Katottiin nopeesti toisiimme silmiin ja kuulin selän takaa kuiskutuksen "vitsi toi oli hyvännäköinen" ;) Tuntu oikeesti hyvältä(en tiedä tarkotitko sen niin että kuulin,mutta enivei).Melkein käännyin sun perään mutten keksinytkään mitään mitä sanoa..Ehkä ens kerralla ;)
Tuli hyvä mieli
Tummapitkä85
51003
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
juu, hyvä mieli tulee tosissaan jos kommentoija itse on söpö! Vastaavanlainen kommentti pultsarilta ei ole niin imartelevaa,heh. :)
Mutta siitäkin tulee kyllä ihan hauskalle tuulelle!
yks pultsari kerran kysyi multa jotain neuvoa ja kerroin ystävällisesti. Sit se lähti jonneki, mutt tuli viel takasin ja huikkasi, että "oot muuten tosi kaunis". Mulla oli tosi surkea päivä takana, joten toi piristi ihan älyttömästi. Pultsaritkin on ihmisiä ja miksikäs he ei ymmärtäis kauneuden päälle ;).
joskus (edes kerran) itsekin naisilta tuon saman.
kääntävät pään yleensä aina eri suntaan kun heitä katsoo. En ole lihava ja pukeudun suhkot hyvin.
en haluais olla mikään leppäkertunvihollinen eli pilkunn****ja mutta pakko oikasta!! >:)
eli ilmeisesti tarkotit Kampin metro ja bussiterminaali yhdistelmää etkä suinkaan kämpin koska jälkimmäistä ei ole olemassakaan!!! :)
Kämp on ostari helsigissä esplanadinpuiston luona ja kamppi on kaupungin osa jossa on metroasema ja bussiterminaalit!! =)
pääsinpäs pätemään!! :D:D:D
onneks olkoon muuten tosta tapahtumasta kuinki....toivoisin että itekki saisin kuulla joskus vastaavaa! varmasti piristi päivää!